آویواک واریان

نماینده انحصاری آویواک روسیه


تولید انواع واکسن طیور و دام

انواع واکسن طیور و دام با بالاترین استانداردهای جهانی

درباره ما

آویواک واریان

استاندارد و کیفیت جهانی


شرکت آویواک واریان (سهامی خاص) فعالیت کاری خود را از سال 1397 با همکاری مشترک ایران و روسیه در قالب شرکت سهامی خاص آغاز نموده است.

این شرکت با همکاری شرکت داروئی پارس دوفارما یکی از باسابقه ترین و خوشنام ترین تولید کنندگان تحت لیسانس فراورده های دارویی دام و طیور در ایران و شرکت اس پی ای آویواک روسیه یکی از معتبرترین تولید کنندگان واکسن دام و طیور و کیت های تشخیصی در فدراسیون روسیه جهت تهیه و تولید انواع واکسن و فراورده های مرتبط تاسیس گردیده است.
شرکت آویواک واریان (سهامی خاص) خود را متعهد به کیفیت و اثربخشی واکسن های طیور تولیدی و عرضه شده می داند. این شرکت با استفاده از نیروی انسانی کارآزموده و متخصص درصدد رفع نیاز متخصصین و دامپزشکان در حوزه تخصصی واکسن طیور می باشد.

چشم انداز

شرکت آویواک واریان به عنوان پدیده ای نو در حوزه سلامت و تامین انواع دارو و واکسن های دام و طیور تاکید بر سه محور اصلی دارد

ماموریت ما

رضایت طرف‌های ذینفع
و بهبود مستمر


شرکت آویواک واریان به عنوان یک واحد اقتصادی فعال در حوزه دامپزشکی، رضایت طرف های ذینفع و بهبود مستمر را سرلوحه فرایندهای جاری و آتی خود قرار داده است و در این راستا با برنامه‌ریزی راهبردی نسبت به آموزش، خلاقیت، نوآوری و استفاده از آخرین دستاوردهای علمی، اقدام نموده و حضور خود را در عرصه رقابت و توسعه پایدار گسترش می‌دهد.


مدیریت اجرایی این شرکت با رعایت قوانین و مقررات مرتبط با فعالیت‌های خود، متعهد شده اند با گامهای موثری در بخش خودکفایی دارو و واکسن عزم راسخ در رفع نیازهای کشور، توجه به تولید داخل بر پایه آخرین استانداردهای معتبر جهانی و اروپایی، افزایش کیفیت محصولات تولید و عرضه شده، با حفظ سلامتی خود و جلوگیری از آلودگی و اتلاف منابع زیست محیطی، محصولات شرکت را با بالاترین کیفیت ممکن تولید و عرضه نمایند.

ENG